Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 36.Bölüm

Yarışmacılardan Seda Kübra ve annesi Sultan Kızıltoprak, geçen hafta sonu yapılan finalde elendiler ve Ana Kuzusu'na veda ettiler. Elenen Seda Kübra'nın yerine Merve Vural ve annesi Fatma Zengin, Ana Kuzusu'nun yeni yarışmacısı oldular.
Ana Kuzusu'nun 9 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak 36. bölümünde yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor. Kızlar, yapacakları görevlerle, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacaklar.
Yarışmada ikinci haftasına giren özbek asıllı Bahar Mustafaeva, bal ve arı ürünleri alışverişine çıkacak. İlk haftadan bu yana yarışmada olan ve elenmeden 8. Haftaya gelmeyi başaran Seda Şan, doğal temizlik ürünleri kullanarak kazaktan fondöten lekesini çıkarmaya çalışacak.
Yine elenmeden 8. haftaya kadar gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Elif Gülcanoğlu, mutfak görevinde kandil simidi yapacak. Ana Kuzusu'nun yeni yarışmacısı Merve Vural ise ilk görevinde evdeki çiçekleri temizleyecek.
Gün sonunda kızların yaptıkları görevleri değerlendiren anneler, onları altınla ödüllendirecek. Bakalım hangi, yarışmacı kız, hangi anneden kaç altın alacak?

diğer bölümler :