Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 57.Bölüm

1000 altın ödüllü Ana Kuzusu hafta içi her gün TRT1'de ekrana geliyor. özlem Balcı'nın sunduğu yarışmada, kızlar görevleri yapıyor, anneler onları altınla ödüllendiriyor.
Yarışmanın 7 Şubat Salı günü yayınlanacak 52. bölümünde kızlar, yapacakları görevlerde yine rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacak.
İlk haftasından bu yana yarışmada olan ve elenmeden 12. haftaya kadar gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu, doğal temizlik ürünleri kullanarak havludan rimel lekesini çıkarmaya çalışacak. Elenmeden 12. haftaya gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Seda Şan ise yine doğal temizlik ürünleri kullanarak oyuncakları temizleyecek.
Ana Kuzusu'nun özbek asıllı yarışmacısı olan Bahar Mustafaeva, harf süslemesi yapacak. Diğer yarışmacı Nur önal ise mutfak görevinde imam sarığı tatlısı yapacak.
Kızların yaptıkları görevler, gün sonunda anneler tarafından değerlendirilecek. Anneler, kendilerine verilen 4 altını başarılı buldukları kızlara ödül olarak verecek. Ancak, hiçbir anne kendi kızına ödül veremeyecek. Bakalım gün sonunda hangi kızımız hangi anneden kaç altın alacak?

diğer bölümler :