Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 39.Bölüm

Ana Kuzusu'nda kızlar, görevleri yapıyor, anneleri onları altınla ödüllendiriyor. Büyük ödül 1000 altına giden yolda, kızlar rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışıyor. Ana Kuzusu'nun 12 Ocak Perşembe günü yayınlanacak 39. bölümünde 4 yarışmacı kızı, yine zorlu görevler bekliyor.
İlk günden bu yana yarışmada bulunan ve elenmeden 8. Haftaya gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu, bu bölümde annelere kıyafet alışverişine çıkacak. Elif'in kıyafet alışverişi dönüşünde ise modacı Canan Sarıkaya, Ana Kuzusu'na konuk olacak. Modacı Canan Sarıkaya, hem Elif'in aldığı kıyafetleri değerlendirecek, hem de kıyafet ve boya göre giyinme konusunda bilgiler verecek.
Elif Gülcanoğlu gibi ilk günden bu yana yarışmada bulunan ve 8. Haftaya kadar gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı Seda Şan, bu bölümde doğal temizlik maddeleri ile masa ve sandalye temizliği yapacak. Ana Kuzusu evinde ikinci haftasına giren Bahar Mustafaeva, çeyiz sandığı yerleştirme görevini yerine getirirken, yeni yarışmacı İlayda Arat, mutfakta kalburabastı tatlısı yapacak.
Kızların yaptıkları görevleri değerlendiren anneleri ise beğendikleri kızları altınla ödüllendirecek. Bakalım gün sonunda anneler, kendilerine verilen 4'er altını hangi kızlara takacak?

diğer bölümler :