Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 45.Bölüm

Ana Kuzusu'nun 20 Ocak Cuma günü yayınlanacak 45. bölümünde yarışmacılardan biri, annesiyle birlikte yarışmaya veda edecek. Elenecek yarışmacının kim olacağı ise 3 özel oyundan sonra belli olacak.
16 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, dengeleri tamamen değiştiriyor. Haftaya boyunca en az altını alan bir yarışmacı, özel oyunlarda topladığı altınlarla elenmekten kurtulabiliyor. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu özlem Balcı yapacak.
9. haftanın eleme finalinde ilk özel oyun, kurutulmuş kırmızıbiberleri ezme olacak. Yarışmacılar, 10 dakika süre içinde en çok kırmızıbiberi ezmeye çalışacak.
Eleme finalinin diğer bir özel oyunu, erkeklerin bile yapmakta zorlandığı lastik değiştirme olacak. Yarışmacı kızlar, en kısa sürede araç lastiğini değiştirmek için mücadele edecek. Eleme finalinin son özel oyunu ise renkli topları ayırmak olacak. Gözleri bağlanan yarışmacılar, annelerinin yönlendirmesiyle renkli topları ayırmaya çalışacak.
özel oyunlar sonunda dağıtılacak 16 altınla birlikte hafta boyunca en az altını toplaya yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'ndan elenecek. Elenecek yarışmacının yerine ise hafta başında, yeni bir yarışmacı annesiyle birlikte Ana Kuzusu evine giriş yapacak.

diğer bölümler :