Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 60.Bölüm

TRT1'de hafta içi her gün ekrana gelen ve özlem Balcı'nın sunduğu 1000 altın ödüllü Ana Kuzusu'nda büyük finale doğru adım adım yaklaşılıyor.
Ana Kuzusu'nun 10 Şubat Ocak Cuma günü yayınlanacak 60. bölümünde özel oyunlar yer alacak. 16 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, hafta birincisini belirlemede büyük rol oynayacak. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu özlem Balcı yapacak.
12. haftanın finalinde ilk özel oyun, düğme dikme olacak. Yarışmacılar, karışık olarak kendilerine verilen düğmeleri, uygun bir şekilde giysiye dikmeye çalışacak.
Hafta finalinin diğer bir özel oyunu ise tepside su dolu bardak taşıma olacak. Yarışmacılar, belirlenen parkurda tepsideki bardaklar ile en fazla suyu taşımak için mücadele verecek.
Finalin son özel oyunu ise kardan kale yapmak olacak. Yarışmacılar, belirlenen süre içinde en çok kardan kale yapmaya çalışacak.
özel oyunlarda dağıtılacak 16 altınla birlikte hafta boyunca en çok altını toplayan yarışmacı, 12.haftanın birincisi olacak. Bakalım, özel oyunlar sonunda en çok altını kim alacak, hafta birincisi kim olacak?

diğer bölümler :