Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 40.Bölüm

Ana Kuzusu'nun bu bölümünde 8.haftanın eleme heyecanı yaşanacak. 13 Ocak Cuma günü yayınlanacak 40. bölümde yarışmacılardan biri, annesiyle birlikte yarışmaya veda edecek. Elenecek yarışmacının kim olacağı ise 3 özel oyundan sonra belli olacak.
16 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, dengeleri tamamen değiştiriyor. Haftaya boyunca en az altını alan bir yarışmacı, özel oyunlarda topladığı altınlarla elenmekten kurtulabiliyor. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu özlem Balcı yapıyor.
8. haftanın eleme finalinde ilk özel oyun, torba taşıma olacak. Yarışmacılar, dakikalık süre içinde en çok torbayı taşımaya çalışacak. Eleme finalinin diğer bir özel oyunu ise çamaşır ayırma olacak. Gözleri bağlanan yarışmacılar, annelerinin yönlendirmesiyle çamaşırları renklerine göre ayırmaya çalışacak. özel oyunlarda son oyun ise gömlek ütüleme olacak. Yarışmacılar, 10 dakika içinde en çok gömleği ütüleme mücadelesi verecek.
özel oyunlar sonunda dağıtılacak 16 altınla birlikte hafta boyunca en az altını toplaya yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'ndan elenecek. Elenecek yarışmacının yerine ise hafta başında, yeni bir yarışmacı annesiyle birlikte Ana Kuzusu evine giriş yapacak.

diğer bölümler :